Kontynuacja wymiany międzykulturowej AFS w naszym liceum, w roku szkolnym 2020/2021 Wyróżniony

Już ósmy rok w LO w Sędziszowie Młp. realizowany jest program wymiany wraz z AFS Polska Programy Międzykulturowe. Dotychczas w programach rocznych i trymestralnych gościli u nas uczniowie z Niemiec, Francji, Włoch, Hongkongu, USA i Meksyku. W zbliżającym się roku szkolnym 2020/21, od października do społeczności szkolnej LO dołączą 2 nowe uczennice: z Włoch i Turcji:

Giulia Barone (17, Włochy)

Buongiorno, piacere di conoscervi! I'm from Fano, a city on the Adriatic coast. I like art, music, photography, sport, but above all I like traveling, meeting new people and seeing new places. My target is to enjoy every single moment of this wonderful adventure always at its best, filling it with great emotions. I am very excited to have this fantastic experience and I can't wait to get to know, learn and have so much fun with all of you! See you soon!

Pochodzę z Fano, miasta na wybrzeżu Adriatyku. Interesuję się sztuką, muzyką, fotografią, sportem, ale przede wszystkim lubię podróżować, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Moim celem na wymianie AFS jest korzystać i cieszyć się każdą chwilą tej wspaniałej przygody! Już nie mogę doczekać się tego fantastycznego przeżycia oraz, aby poznać Was, uczyć się i bawić z Wami wszystkimi! Do zobaczenia wkrótce!

Italy

Sude Bahar Öndeş (16, Turcja)

I am from Turkey, I live in Aydın, in the west of my country. I have got 2 sisters. I’m the youngest one. I’m interested in swimming and watching movies in my free time and also listening and exploring new music especially pop, rap, jazz and r&b. I am very excited to meet new people of your country and taste your traditional foods and last but not least to get to know your culture closely. I’m happy to come to Poland!

Pochodzę z Turcji, mieszkam w Aydın, na zachodzie mojego kraju. Mam 2 siostry. Jestem najmłodsza. W wolnym czasie interesuję się pływaniem i oglądaniem filmów, a także słuchaniem i odkrywaniem nowej muzyki, zwłaszcza popu, rapu, jazzu i r&b. Jestem bardzo szczęśliwa z możliwości poznania nowych ludzi w Waszym kraju i poznania tradycyjnych potraw, a przede z tego, że będę mogła poznać bliżej kulturę Waszego kraju. Cieszę się, że przyjeżdżam do Polski!

Turkey