Dzień Otwarty w sędziszowskim ogólniaku.

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

W SĘDZISZOWSKIM LICEUM !!!!

Dyrekcja i  społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. serdecznie zapraszają rodziców i młodzież klas trzecich Gimnazjów wraz z opiekunami na Dzień Otwartych Drzwi w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.

W dniu 22 marca 2013r. od godziny 9-tej będziemy czekać na wszystkich  Państwa  i zapewniamy:

Zwiedzanie obiektu szkolnego – sal lekcyjnych, hali widowiskowo-sportowej, biblioteki szkolnej.

Przekażemy zasady przyjęć do klas pierwszych, wzory podań
i foldery informacyjne.

Przekażemy ofertę edukacyjną szkoły na rok szkolny 2013/2014.

Zapoznamy uczniów z rodzajem zajęć pozalekcyjnych,
w których będą mogli uczestniczyć  w naszej szkole.

Udział w pokazie ciekawych doświadczeń z chemii i fizyki.

Udział w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu członków  Związku Strzeleckiego „Strzelec”.

Spotkanie z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, członkami szkolnego Związku Strzeleckiego „Strzelec”, Licealnego Teatru Muzycznego i Szkolnej Telewizji  PIXelo,  redaktorami gazety szkolnej LOkomitywa.

Możliwość udziału w zabawach rekreacyjnych i turniejach sportowych oraz w pokazie i treningu akrobatycznym.

Serdecznie zapraszamy!