kredyty bez bik

Odwiedziny w sędziszowskim Gimnazjum

Włoskie uczennice Federica di Termine i Jodie Tylor przebywające w bieżącym roku  w naszej szkole w ramach wymiany AFS, w dniu 16.12.2015 przeprowadziły dwie ciekawe lekcje dla uczniów klas drugich i trzecich Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Sędziszowie Młp.  

 

Zajęcia prowadzone były w języku angielskim i polskim, a uczennice pokazały prezentację multimedialną o swoim kraju oraz opowiadały o Bożym Narodzeniu we Włoszech i na Sycylii.  Druga część spotkania z gimnazjalistami była bardziej aktywna, uczniowie uczestniczyli w tańcach i zabawach integracyjnych prowadzonych w języku włoskim. 

W spotkaniu w gimnazjum uczestniczyli też uczniowie Alek Czółno z kl. I A i Jakub Szpara z kl. I C, absolwenci sędziszowskiego gimnazjum, którzy pomogli w organizacji spotkania i prowadzeniu zabaw integracyjnych. Międzynarodowe spotkanie bardzo podobało się uczniom i chętnie wezmą udział w kolejnym takim wydarzeniu.

- See more at: http://www.losedziszow.edu.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=497:odwiedziny-w-sedziszowskim-gimnazjum&Itemid=1355#sthash.kq1Lm4GH.dpuf