Od  27 grudnia 2011roku ,  w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotr Skargi, w Sędziszowie Młp. działa organizacja, której pełna nazwa brzmi: „Stowarzyszenie Uczniów, Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim”.

"Są miejsca, czasy i ludzie,
   których się nie zapomina."

Drogi Absolwencie naszego LO!

Skoro nie znalazłeś sposobu na zatrzymanie czasu, pozwól więc minionym chwilom powrócić we wspomnieniach.

Co roku nadarza się ku temu okazja, bowiem każdego roku mija kolejna rocznica ukończenia szkoły.

Zatem pora spotkać się na kolejnym Zjeździe Absolwentów szkoły, w której spędziliłeś najpiękniejsze lata młodości i edukacji.

Chcielibyśmy stworzyć okazję do refleksji, wzruszeń, a przede wszystkim powrotu do szkolnych przyjaźni.

Zapraszamy do odwiedznia Liceum - pomożemy w organizacji zjazdu absolwentów Twojego rocznika.
"Są miejsca, czasy i ludzie,
   których się nie zapomina."

Drogi Absolwencie naszego LO!

Jak świętowaliśmy Jubileusz 60-lecia szkoły?

„Zawsze muszę tu być, bo tu jest moje gniazdo rodzinne”- tak powiedział pan Roman Grecki – absolwent z 1951r, idąc na uroczystą Mszę św. z okazji 60 - lecia Miejskiego Koedukacyjnego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi, obecnie Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.