Olimpiada Zwolnieni z Teorii – wizyta u Pana Burmistrza Wyróżniony

(1 głos)

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz biorą udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Polega ona na realizacji projektu społecznego przez uczniów. W zeszłym roku w naszej placówce realizowane były dwa projekty, w tym roku liczba ta wzrosła do pięciu. Mamy oczywiście głęboką nadzieję, że wszystkie zakończą się takim sukcesem, jak zeszłoroczny projekt „Topię się”.

Tegoroczne projekty również mogą liczyć na pomoc burmistrza Sędziszowa Małopolskiego Pana Bogusława Kmiecia. W czasie spotkania, które odbyło się w budynku ratusza młodzież uzyskała nie tylko merytoryczną pomoc w kwestiach dotyczących realizacji projektów, ale również pozyskała zgodę na objęcie honorowym patronatem działań oraz uzyskała wsparcie finansowe tak niezbędne do ich realizacji.