Występy naszych uczniów w Finale Konkursu Poezji Religijnej oraz w Konkursie Kolęd Obcojęzycznych Wyróżniony

Dominika Kamień zajęła 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych w Rzeszowie. Zaśpiewała świąteczną pieśń w języku angielskim. Strona muzyczna, język i choreografia były wyborne. Naszą srebrną solistkę przygotowywała pani prof. Natalia Filipek (śpiew), pomagała pani prof. Lubow Ozimbłowska (j. angielski).

A 13 grudnia Aleksandra Pieja – wokal, Paulina Gnacek – wokal, Dawid Gnacek – pianino i Konrad Mazur – instrumenty perkusyjne zdobyli Wyróżnienie w Finale Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej w kategorii poezji śpiewanej. Bardzo dobrze zaprezentowała się Sara Szczęch w kategorii recytacji.

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.