Uzdolniona młodzież z LO im. ks. Piotra Skargi nagrodzona!

26 września 2017r. w sali konferencyjnej starostwa Powiatowego w Ropczycach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów, nagród rzeczowych oraz nagród finansowych Starosty Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego za bardzo dobre wyniki w nauce, wysokie osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, zaangażowanie społeczne oraz sukcesy w sporcie uzyskane w roku szkolnym 2016/2017 w ramach Powiatowego Programu Wspierania Edukacji uzdolnionej młodzieży w Powiecie Ropczycko - Sędziszowskim.

Podczas uroczystości w obecności wyróżnionych uczniów, ich rodziców, opiekunów oraz dyrektora Liceum Ogólnokształcącego mgra Jana Flisaka Pan Starosta - Witold Darłak oraz Wicestarosta Bernadeta Frysztak uroczyście wręczyli nagrody rzeczowe, finansowe oraz stypendia. Spośród 16 uczniów powiatu, pięcioro to uczniowie naszego Liceum.

Nagrodzeni zostali: Adrian Szczęch z kl. 2a i Gabriel Lichacz z kl. 2b oraz uczniowie kl. 3bc: Emilia Saj, Magdalena Żegleń oraz Jakub Barciński. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.