Premiera musicalu „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”

12 marca 2017 roku w MGOK w Sędziszowie Młp. odbyła się premiera kolejnego musicalu przygotowanego przez Licealny Teatr Muzyczny działający przy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. Tym razem obejrzeliśmy losy „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. Goście, którzy w komplecie wypełnili salę kinową, kilkuminutowym aplauzem wyrazili podziękowanie i zachwyt występującym aktorom, tancerzom, obsłudze technicznej, opiekunom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego spektakularnego widowiska.

Spektakl obejrzeli m.in. Pan Kazimierz Moskal –  Poseł RP, Pani Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty, Pan Józef Rojek – Przewodniczący Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Władze Miejskie Sędziszowa Małopolskiego reprezentowali – Pan Bogusław Kmieć – Burmistrz, Pan Wiesław Wojdon – Zastępca Burmistrza i Pan Jerzy Kiebała – Przewodniczący Rady Miasta. Wśród licznej publiczności znaleźli sie także – Pan Bogusław Mucha – Wójt Gminy Iwierzyce, Pan Dariusz Zięba – wicedyrektor PCEN, Anna Szczepanik – Koordynator Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejonu Dębica, Pan Marek Strączek – Inspektor ZS „Strzelec”,  dyrektorzy szkół z terenu naszego powiatu, przedstawiciele różnych instytucji i firm lokalnych, wielu sympatyków szkoły, liczne grono absolwentów a także goście spoza naszego powiatu.

Ciepłe podziękowanie i gratulacje złożył  Pan Bogusław Kmieć, który tym razem obdarował LTM oryginalnym prezentem: „Szmaragdowym Pałacem” zatopionym w wodzie.

Społeczność szkoły, członkowie LTM dziękują serdecznie wszystkim za obecność, wsparcie i gratulacje. Jeszcze przez najbliższy miesiąc będzie można w MGOK oglądać występy licealnych artystów.