Szlachetna Paczka w Sędziszowie Młp.

Spora grupa wolontariuszy Szlachetnej Paczki z naszego LO oraz związanych z nimi przyjaciół rozpoczęła cykl szkoleń przed kolejnym sezonem misji: Szlachetna Paczka 2016.

Wdrażanie odbyło się w sobotę 29 września na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pracowaliśmy w dwóch zespołach, z których jeden stanowili „weterani” Szlachetnej Paczki a drugi: debiutujący w roli wolontariuszy.

W miłej atmosferze wypracowaliśmy plan działań i zapoznaliśmy się z zasadami pracy. Mieliśmy okazję też poznać się nieco lepiej, określić swoje zasoby i wyznaczyć zadania. Kilkugodzinne szkolenie minęło jak chwila i dało nam energię do działania.

Wszystkich chętnych do współpracy, zapraszamy!

Są jeszcze miejsca dla Super W. Dołączcie do nas! Ruszcie się z wygodnej kanapy (o to apelował do młodych papież Franciszek, dajcie coś z siebie!!!