JODIE TAYLOR - krótka mowa na zakończenie rocznego pobytu w naszym liceum

-cześć, Jestem Jodie, jestem z Włoch i mam 18 lat. Jestem tutaj od dziesięciu miesięcy. Już rok zleciał i był to fantastyczny rok. Miałam super szkołę, super nauczycieli i superową klasę. Chciałam teraz wszystkim podziękować, za to że przyjęliście mnie ciepło i czułam się jak u siebie. Czas minął mi szybko, a teraz muszę wracać do domu. Będę tęsknić za wszystkimi razem i za każdym z osobna, ale nie martwcie się, bo jeszcze tu wrócę. Wiem, że była to przygoda mojego życia i będę ją zawsze wspominać miło. Jeszcze raz dziękuję Pan Dyrektor, że zgodziła się mnie wziąć pod szkolną opiekę. Dziękuję również Pani Wicedyrektor, Pani Homie, mojej Wychowawczyni Pani Agnieszce Kwaśniak i wszystkim nauczycielom za pomoc i tolerancję. I ostatnie, ale bardzo ważne - dziękuję bardzo całej mojej klasie.