Wampiriada

W dniu 11.01.2016r. w naszym liceum przeprowadzona została akcja honorowego krwiodawstwa. Na parkingu w krwiobousie „honorowa” młodzież, deklarująca chęć pomocy, zgłaszała się aby swoją „krwawicą” wesprzeć szpitale i ośrodki zdrowia, cierpiące obecnie na deficyt tego niezastąpionego materiału leczniczego.

Po zakończonej akcji poboru krwi, na nasze ręce dla Dyrekcji i wszystkich uczniów i osób z poza szkoły, biorących udział w tym szlachetnym działaniu, przedstawiciele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa złożyli gorące podziękowania i prośbę o dalszą współpracę. Zatem wszystkim zarówno tym, którzy spełniali surowe kryteria i mogli oddać krew, oraz tym którzy z powodów morfologiczno-zdrowotnych nie mogli pomóc, serdecznie dziękujemy i prosimy o kontynuację w dalszym życiu tej pięknej postawy.