SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE!!!!

Nasze Liceum przystąpiło do projektu SZLACHETNA PACZKA. 12 i 13 grudnia na Sali gimnastycznej odbędzie się finał akcji. W szkole działa i energicznie pracuje liczna grupa wolontariuszy Szlachetnej Paczki.

Nasza szkoła czynnie zaangażowała się w niesienie pomocy potrzebującym. Wybraliśmy rodzinę, dla której jesteśmy darczyńcami i przygotowujemy paczkę świąteczną. Rodzina ta jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Rodzice wychowują sześcioro małych dzieci i utrzymują jedynie z pensji ojca – kierowcy, który dodatkowo walczy z chorobą nowotworową ( przeszedł 17! chemioterapii! ) i jest prawdziwym bohaterem dla swoich dzieci.

Zobowiązaliśmy się przygotować paczkę, która zawierać będzie najbardziej potrzebne rzeczy: ubrania, trwałe produkty spożywcze i środki czystości oraz przybory szkolne dla dzieci.
W związku z tym prosimy wszystkie klasy o przeprowadzenie składek pieniężnych na ten cel. Prosimy o zebranie 2 zł od każdego ucznia ( mile widziane wyższe kwoty ).

Można także zakupić wyżej wymienione produkty. Szczegółowa historia rodziny, wiek dzieci, konkretne potrzeby są wymienione na plakatach porozwieszanych na korytarzach szkolnych. Ponadto wolontariusze zadbają o dostarczenie informacji bezpośrednio do klas.
Prosimy o otwarcie serc i wniesienie światełka nadziei do domu tej niezwykłej Rodziny.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki.