LICEALNY TEATR MUZYCZNY NA TATRZAŃSKICH SZLAKACH

Uczniowie zrzeszeni w Licealnym Teatrze Muzycznym spędzili trzy dni w Zakopanem, odkrywając uroki tatrzańskiej przyrody. Od 1. do 3. czerwca grupa 41 młodych artystów uczestniczyła w wycieczce turystyczno-krajoznawczej, która była nagrodą za półroczną ciężką pracę w naszym szkolnym teatrze. Sukces ostatniego musicalu Piękna i Bestia pozwolił na częściowe sfinansowanie wyjazdu młodzieży, która w naszych polskich górach mogła się zrelaksować i zakosztować trudów górskich wędrówek.

Wyjazdy w góry są niezwykle przyjemną formą wypoczynku, gdyż miejsca te obfitują w piękne widoki i czyste powietrze, dlatego też nasi uczniowie wybrali Tatry i Zakopane jako cel swego wyjazdu. Trzydniowy pobyt w Tatrach wypełnili pieszymi wędrówkami i dobrą zabawą. Pod czujnym okiem przewodnika młodzież zdobyła Sarnią Skałę i Polanę Rusinową. Uczniowie mieli także możliwość spędzenia popołudnia w zakopiańskim parku linowym oraz zwiedzenia pełnego uroku Zakopanego. Długie wieczory wypełniły nam spotkania przy ognisku, którym towarzyszył śpiew naszych artystów. Słoneczna pogoda i dobry humor nas nie opuszczały, dzięki czemu wyjazd był niezwykle udany i na długo zostanie w naszej pamięci.