Bal studniówkowy Anno Domini 2015

Data 24 stycznia 2015r. dla tegorocznych maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. na zawsze pozostanie w pamięci. W tym dniu, dokładnie na 100 dni przed najważniejszym dla młodego człowieka wkraczającego w dorosłe życie egzaminem, odbył się ich Bal Studniówkowy, kolejny już raz zorganizowany  w sali bankietowej „Sędzisz”.

Obejrzyj Poloneza w wykonaniu naszych uczniów (zdj. Telewizja miejska Sędziszów Młp.)

Wspaniałą zabawę otworzyła  pani dyrektor szkoły Lucyna Doroba. Ze strony uczniów, uczestników studniówki powitała Wiktoria Doroba z klasy 3d, a w imieniu organizatorów czyli rodziców maturzystów, którzy w poczuciu obowiązku ale też zapewne     z przyjemnością uczestniczyli w zabawie,  p. Anna Białorucka – przewodnicząca szkolnej rady rodziców.

Jak zwyczaj nakazuje wspaniałą zabawę rozpoczęto polonezem, który w dwóch grupach prowadzili p. dyrektor L. Doroba, p. wicedyrektor H. Szela, wychowawcy klas maturalnych p. L. Kopciuszyńska, p. A. Homa, p. I. Flis i p. T. Przywara, każdy   w towarzystwie   tegorocznego    maturzysty.

Gustownie udekorowana sala balowa, wspaniałe kreacje i szampańskie humory uczestników zabawy, fantastyczny nastrój, dobra muzyka, suto zastawione stoły; złożyły się na udaną imprezę, którą wszyscy  jeszcze długo będą wspominać.

W myśl cytatu widniejącego na zaproszeniu ”Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli” dla wszystkich 200 uczestników zabawy, wspaniały wieczór był okazją do sympatycznego spotkania, interesujących rozmów, miłych niespodzianek, a nade wszystko tańców w rytm melodii orkiestry wspieranej przez solistkę Magdalenę Białorucką – absolwentkę liceum.

Udana zabawa trwała do białego rana. Pamiątkowe  fotografie, filmy i nagrania pozwolą uczestnikom balu, przenieść się pamięcią w nastrój minionego wieczoru.