Zostań wolontariuszem

Stowarzyszenie ASF (Aktion Sühnezeichen Friedensdiesnte) zaprasza chętnych do wyjazdu na 12-miesięczny wolontariat (od września 2015 do sierpnia 2016) do Wielkiej Brytanii lub Niemiec!

W jakich projektach? Wolontariusze ASF pracują w projektach edukacyjnych z dziedziny historycznej i politycznej, w miejscach pamięci, z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji społecznej, poszkodowanymi w okresie II wojny światowej, uchodźcami.
Kiedy? 1 września 2015 – 31 sierpnia 2016.

Co zapewniamy? 100% kosztów zakwaterowania i kosztów podróży w obydwie strony, ubezpieczenie zdrowotne, wyżywienie, kieszonkowe, seminaria i szkolenia, regularny kontakt z pracownikiem ASF z Londynu /Berlina / Polski, wsparcie mentora.

Jakie mamy wymagania dla kandydatów? Powinieneś/powinnaś - mieć przynajmniej 18 lat; - nie być obojętnym na tematykę polityczną i społeczną; - być elastycznym/elastyczną i otwartym/otwartą w kontaktach interpersonalnych; - szanować inne kultury i poglądy; - znać język angielski lub niemiecki (zależnie od kraju, w którym chcesz pracować), przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym; - być gotowym/gotową do pracyna rzecz projektu.

Kontakt: p. prof. A. Homa

więcej informacji: undefined…/zost…/jak-zostac-wolontariuszem.html