Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

W dniu 10 grudnia w Rzeszowie w sali bankietowej „Hotelu Rzeszów” Wojewoda Podkarpacki i Podkarpacki Kurator Oświaty wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Stypendystką naszego liceum została uczennica klasy III B (profil mat-fiz), Kamila Bochnak, z najwyższą średnią ocen w szkole: 5,67. Od klasy pierwszej Kamila osiąga oceny celujące z przedmiotów szkolnych, jej zainteresowania wykraczają też poza program profilu matematyczno-fizycznego; w klasie pierwszej brała udział w etapie wojewódzkim Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” oraz przez trzy lata zajmuje wysokie miejsca w Olimpiadzie Teologii Katolickiej i Konkursie Wiedzy Biblijnej w Etapie Diecezjalnym i Ogólnopolskim. Gratulujemy Kamili i życzymy dalszych sukcesów!!