PROGRAM POMOCY STYPENDIALNEJ FUNDACJI ŚNIEŻKI "TWOJA SZANSA"

GALA FUNDACJI – 27 WRZEŚNIA 2013

27 września 2013 roku w Domu Kultury Mors w Dębicy odbyła się uroczysta Gala Fundacji Śnieżki "Twoja Szansa", która zapoczątkowała 12. edycję programu pomocy stypendialnej oraz była okazją spotkania darczyńców i podopiecznych Fundacji. Mottem uroczystości stały się słowa Adama Asnyka: "A ten zwycięzcą, kto drugim da najwięcej światła od siebie."

Głównym punktem spotkania było uroczyste wręczenie stypendiów przyznanych przez Fundację na rok szkolny 2013/2014. Spośród 93 stypendystów aż 12 uczęszcza do naszej szkoły. Są to: Ewelina Brzostowska 3cf, Dagmara Dąbrowska 2cd, Marta Grzybek 3cf, Kinga Kłósek 3cf, Bartłomiej Kubik 2b, Marta Matykowska 3cf, Arkadiusz Pondo 3cf, Klaudia Rudna 3cf, Dariusz Siwiec 3b, Mateusz Smoliński 2b, Karolina Wacław 3cf, Jadwiga Ziemińska 3e.

Gala była również okazją by podziękować głównemu fundatorowi – Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka SA oraz licznym indywidualnym darczyńcom za wszelką pomoc i finansowe wsparcie.

W trakcie wieczoru odbyły się występy tych, którzy dzięki pomocy Fundacji mogą rozwijać swoje pasje artystyczne i sportowe. Zobaczyliśmy między innymi dzieci z Przedszkola nr 1 w Dębicy, artystów ze Szkoły Tańca Soul Dance, kwintet smyczkowy jak również mistrzów sztuki Kung-Fu. Impreza zakończyła się pokazem oryginalnej mody autorstwa uczniów ZS nr 1 w Dębicy.