kredyty bez bik

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dział: Aktualności
Czytany 713 razy

 

Czas wakacyjnych ferii powoli dobiega końca… Wypoczęci, z nowymi pomysłami i dobrą energią wracamy do pracy.

 

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w naszym Liceum odbędzie się 3 września 2018 r. o godz. 8:00 Mszą św. w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim.

Następnie uroczystości przeniosą się do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi, gdzie o godz. 9:00 na hali widowiskowo – sportowej oficjalnie rozpoczniemy rok szkolny 2018/19.

Odbędzie się akademia poświęcona rocznicy wybuchu II wojny światowej, a po oficjalnej części uczniowie wszystkich klas spotkają się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy na uroczystości mieszkańców naszego miasteczka, a w szczególności rodziców uczniów. Cieszymy się na spotkanie ze wszystkimi uczniami i życzymy udanego roku szkolnego.

W naszym gronie powitamy pierwszoklasistów, których informujemy, że są już gotowe legitymacje szkolne i można je od dziś odbierać w sekretariacie Liceum, a kiermasz szkolnych podręczników odbywał się będzie od 4 do 12 września na stoisku zlokalizowanym na parterze szkoły.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)