kredyty bez bik

Współpraca z Norwegią w liceum w Sędziszowie Młp.

Czytany 364 razy

        W dniach 24-25 stycznia 2019 dwóch przedstawicieli szkoły średniej Mysen Videreagende Scole w Norwegii odwiedziło Sędziszów Małopolski, by wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym dotyczącym planowanej współpracy międzynarodowej z Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp.

Eivind Sletner i Fredrik Arnadro Arnesen, nauczyciele języków obcych i wiedzy o społeczeństwie przedstawili szczegóły dalszej współpracy, która dotychczas prowadzona była drogą internetową. Koordynatorzy z Norwegii chcieliby stworzyć sieć sześciu szkół, włączając oprócz naszego LO również szkołę z Łotwy, Grecji, Rumunii i Hiszpanii, by wspólnie zajmować się tematem demokracji i zapobiegania wykluczeniu społecznemu.

Spotkanie było bardzo intensywne, ale znalazł się też czas na zwiedzanie miasta i szkoły, nauczyciele spotkali się również z przedstawicielami uczniów sędziszowskiego LO, fotografowali szkołę, która bardzo im się spodobała. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor Jan Flisak przekazał gościom pamiątkowe albumy fotograficzne ofiarowane przez Starostwo Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.

 

Opracowała: P. prof. A. Homa

 

Oceń ten artykuł
(9 głosów)