Pearson and BBC Live Classes – międzynarodowy projekt edukacyjny! Wyróżniony

Pearson and BBC Live Classes – międzynarodowy projekt edukacyjny!

Uczniowie naszego liceum (kl. 2A oraz kl. 3C) uczestniczyli w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Pearson and BBC Live Classes. Jest to projekt skierowany do uczniów, nauczycieli i szkół na całym świecie, tworzących globalną społeczność ludzi uczących się języka angielskiego. Poprzez udział w tym projekcie uczniowie mieli szanse sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności językowe w praktyce, komunikując się ze swoimi rówieśnikami w kontekście międzynarodowym, poprzez aplikację Zoom. Uczniowie klasy 2A i 3C mieli okazję uczestniczyć w lekcjach z native speakerem, wspólnie z rówieśnikami z Włoch, Węgier, Rosji i innych miast Polski. Uczniowie znakomicie sobie poradzili, co dowodzi, że ich znajomość języka angielskiego jest na wysokim poziomie.

Lekcje prowadził trener Dan Shepherd, koordynator projektu p. Anna Dziura.