Uczniowie sędziszowskiego Liceum wśród stypendystów Urzędu Marszałkowskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przedstawił wykaz uczniów, którym przyznano na rok szkolny 2017/2018 stypendia w ramach programu „ Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - na rok szkolny 2017/2018.

Wśród beneficjentów znaleźli się również uczniowie sędziszowskiego Liceum. Ośmioro przedstawicieli różnych klas ma powody do zadowolenia. Są to z klas pierwszych - Karolina Majka, Daria Załocha, Joanna Guzy, z klas drugich – Karol Siwiec, Gabriel Lichacz, Dominik Pociask a klasy trzecie reprezentują – Magdalena Żegleń i Dominik Feret.

Przez dziesięć miesięcy roku szkolnego 2017/2018 uczniowie będą otrzymywać wsparcie finansowe.  Aby je uzyskać, musieli wykazać się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w zakresie przedmiotów przyrodniczych, języków obcych i matematyki.

Dotychczas, od 2008 roku z takiego wsparcia finansowego - pochodzącego z Funduszy Unii Europejskiej - z naszej szkoły skorzystało łącznie 67 uczniów.

(1 głos)