Olimpiada Zwolnieni z Teorii - Karmimy schroniska Wyróżniony

W ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w której młodzież aktywnie rozwiązuje problemy społeczne jedna z grup projektowych zaangażowała się w pomoc zwierzętom, które znajdują się w schronisku w Ropczycach.
W ramach realizowanych projektów uczennice naszej szkoły promowały ideę wolontariatu oraz przeprowadziły zbiórki rzeczy potrzebnych dla porzuconych zwierząt
– głównie pokarmów, ale również kocyków, misek.
Akcja zbiórki zakończyła się wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w działanie placówkom szkolnym i przedszkolnym oraz zespołom sportowym. Szczególne podziękowania należą się następującym instytucjom:
• KS Marba Sędziszów Małopolski,
• Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim,
• Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim,
• Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Węglowskiego w Sędziszowie Małopolskim,
• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim.
Projekt realizowany był przez: Ksenię Białek, Wiktorię Botur, Amelię Bieszczad pod opieką pana prof. Przemysława Basaka oraz prof. Mateusza Wesołowskiego.