Joyeux Noël! Wyróżniony

W dniach 11-16 grudnia 2023 r. nasi licealiści brali udział w wymianie kartek świątecznych z młodzieżą uczącą się języka francuskiego ze szkół podstawowych z naszej gminy. Była to świetna okazja do doskonalenia umiejętności językowych oraz integracji naszej małej frankofońskiej społeczności. Jesteśmy wdzięczni Pani Ewelinie Bal ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sędziszowie Młp. za zaproszenie do wzięcia udziału w akcji. Dziękujemy za przepiękne kartki świąteczne Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp, Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Węglowskiego w Sędziszowie Młp., Szkole Podstawowej im. ks. Władysława Świdra w Czarnej Sędziszowskiej oraz Szkole Podstawowej w Krzywej. Joyeux Noël!