V Olimpiada Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi Wyróżniony

5 marca 2024 r. odbył się szkolny etap V Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi. Jest to konkurs o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do uczniów szkół średnich, organizowany przez Politechnikę Łódzką. W bieżącym roku szkolnym Olimpiada promuje treści techniczne z zastosowaniem języka specjalistycznego z szeroko pojętej branży budowlanej, architektonicznej i ochrony środowiska. Motyw przewodni tegorocznej Olimpiady to „Z nami zaprojektuj i zbuduj swoją przyszłość z językiem angielskim”.
Z zadaniami etapu szkolnego tegorocznej edycji olimpiady zmierzyło się łącznie 14 uczniów: z klasy 4c - Martyna Cesarz, Jan Śliwiński, Maciej Więch, Aleksandra Wiktor, z klasy 3a - Anna Guzior, Monika Kostka, Emilia Poręba, Szymon Pazdan, z klasy 3c - Justyna Ciepielowska, Miłosz Drozd, Emilia Kaczmarska, Wiktoria Lepak, Wiktoria Zięba, z klasy 2c Gabriela Klimek oraz Szymon Gawroński z klasy 2f.
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników tegorocznej olimpiady. Oczekując na wyniki życzymy im dalszych sukcesów.