Akcja 'Góra Grosza' Wyróżniony

(1 głos)

Już po raz XXII Towarzystwo Nasz Dom organizuje akcję Góra Grosza !

To „niezwykła” Góra w „niezwykłych czasach”, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich.

Chcemy, aby nasza szkoła włączyła się w tę szlachetną akcję!

CELEM akcji GÓRA GROSZA jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego.

Pośrednim, ale również ważnym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie uczniom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Będziemy zbierać tyle, ile  każdy może – w myśl zasady: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!”

Tegoroczna zbiórka monet  odbędzie się w dniach 19 i 20 maja (czwartek, piątek) oraz 30  i 31 maja (poniedziałek i wtorek).

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału  w akcji GÓRA GROSZA 2022.