Olimpiada Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju Wyróżniony

(1 głos)

16 grudnia 2022 r. odbył się I etap Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju. Organizatorem Olimpiady jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz Fundacją Nauka i Wiedza. Celem Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju jest stymulowanie aktywności i rozwoju naukowego młodzieży uzdolnionej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwijania zainteresowania chemią i ochroną środowiska.
Miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady zakwalifikowali się uczniowie:

- Dominik Baran, Lena Popek, Maciej Więch (wszyscy z klasy 3c) oraz Wiktoria Zięba (z klasy 2c).

Drugi etap Olimpiady odbędzie  się 24 lutego 2023 r. Trzymamy kciuki za naszych uczniów w kolejnych etapach Olimpiady.