III Powiatowy Turniej Wiedzy Chemicznej Wyróżniony

Dyrektor Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim zaprasza do udziału w „III Powiatowym Turnieju Wiedzy Chemicznej”, skierowanym do uczniów szkół podstawowych z powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Turniej składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbywa się w zgłoszonych szkołach podstawowych, etap finałowy odbędzie się 27 kwietnia w budynku Liceum. Każdy uczestnik Turnieju, który weźmie udział w etapie finałowym otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci również cenne nagrody rzeczowe.

III Powiatowy Konkurs Chemiczny znajduje się w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023.

Patronatem honorowym konkurs objęli:

• Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - prof. dr hab. Wojciech Macyk
  • Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Pan Witold Darłak
  • Wicestarosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Pani Bernadeta Frysztak
  • Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego – Pan Bogusław Kmieć

Jesteśmy przekonani, że trzecia edycja Turnieju będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem jak jej dwie pierwsze edycja. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia podczas chemicznych zmagań.