Wręczenie dyplomów za uczestnictwo w akcji BohaterON w Twojej Szkole Wyróżniony

(1 głos)
Wręczenie dyplomów za uczestnictwo w akcji BohaterON w Twojej Szkole
26 kwietnia odbyło się w naszej placówce podsumowanie akcji BohaterON w Twojej Szkole. Jest ona częścią ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.
Nasza szkoła kolejny raz wzięła czynny udział w tej akcji. W naszej placówce młodzież zawsze chętnie angażuje się w różne inicjatywy społeczne i patriotyczne. Nie inaczej było w tym przypadku. Uczniowie przygotowali liczne prace pisemne (wiersze) oraz artystyczne.
W dniach poprzedzających wielkie wydarzenie w naszej historii, czyli rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja uczniowie odebrali z rąk Pana Dyrektora dyplomy. Opiekunem merytorycznym akcji był pan dr Przemysław Basak.