Współpraca z Domem Dziecka Hanka w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uczniowie naszej szkoły słyną z licznych działań na rzecz środowiska lokalnego, niosą pomoc osobom potrzebującym, wspomagają instytucje charytatywne.
W ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii młodzież w zeszłym roku szkolnym podjęła działania mające na celu wesprzeć Dom Dziecka „Hanka” w Dębicy. Uczniowie przeprowadzili w szkołach znajdujących się na terenie gminy Sędziszów Małopolski zbiórkę słodyczy oraz rzeczy higienicznych. Kolejnym etapem projektu był wyjazd integracyjny młodzieży naszej szkoły do domu dziecka, gdzie mieliśmy przyjemność nie tylko spotkać się z podopiecznymi placówki, ale również uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z Panią Dyrektor, która przestawiła zasady funkcjonowania placówek opiekuńczych w naszym kraju.
W tym roku nasze działania zostały docenione przez dyrekcję oraz pracowników Domu Dziecka „Hanka”. Zostaliśmy uznani za przyjaciół tej placówki. W podziękowaniu przekazano nam dyplomy oraz serca własnoręcznie wykonane przez dzieci z Domu Dziecka „Hanka”.
W tym roku działania dotyczące pomocy będą kontynuowane.
Czytany 158 razy