Wizyta u Pana Starosty Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Olimpiada "Zwolnieni z Teorii" to pierwsza w Polsce praktyczna olimpiada, podczas której uczniowie nabywają wiele kompetencji i realizują wiele ciekawych projektów. Akcje uczniów w naszym liceum mają charakter prospołeczny i są w dużej mierze nastawione na pomoc innym, będącym w potrzebie.
4 grudnia uczennice biorące udział w projektach społecznych spotkały się ze Starostą Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Panem Witoldem Darłakiem. Wizyta u Pana Starosty przebiegła w miłej, twórczej atmosferze. Kierowniczki projektów przedstawiły cele i propozycje swoich działań w ramach Olimpiady. Poprosiły też o patronat honorowy Starosty nad swoimi inicjatywami. Ze swej strony Pan Starosta zapewnił o swoim wsparciu dla tego typu przedsięwzięć. Uczennice otrzymały obietnicę zorganizowania przez Powiat wyjazdu edukacyjnego dla wszystkich uczestników Olimpiady. Również strona Starostwa będzie wspierać medialnie projekty uczniów naszej szkoły. Ponadto Pan Starosta objął patronatem honorowym wszystkie projekty założone w tym roku w naszym liceum.
Czytany 252 razy