Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus Wyróżniony

Miło nam poinformować o dużym sukcesie uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus, która odbyła się w listopadzie 2023 roku. Z języka angielskiego Dyplom Laureata zdobyli Maciej Więch 4c, Jan Śliwiński 4c, Emilia Szeliga 4c, Justyna Ciepielowska 3c oraz Miłosz Drozd 3c, a z matematyki Paweł Gąsior 4a.
Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostały 4 odpowiedzi, z których żadna , jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogły być poprawne. Uczniowie mieli także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie.
Serdecznie gratulujemy naszym Laureatom i wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wielkie podziękowania dla Nauczycieli matematyki i języka angielskiego za przygotowanie uczniów.