IV Powiatowy Turniej Wiedzy Chemicznej Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dyrektor Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim zaprasza do udziału w „IV Powiatowym Turnieju Wiedzy Chemicznej”, skierowanym do uczniów szkół podstawowych z powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Turniej składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbywa się w zgłoszonych szkołach podstawowych, etap finałowy odbędzie się 15 kwietnia w budynku Liceum. Każdy uczestnik Turnieju, który weźmie udział w etapie finałowym otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci również cenne nagrody rzeczowe.

IV Powiatowy Turniej Wiedzy Chemiczny znajduje się w kuratoryjnym wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024.

Patronatem honorowym konkurs objęli jak co roku:

  • Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego – Pan Witold Darłak
  • Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego – Pan Bogusław Kmieć

Jest nam niezmiernie miło, że bieżącą edycję konkursu patronatem objęła również Katedra Chemii Akademii Tarnowskiej. Katedra Chemii Akademii Tarnowskiej podejmuje szereg działań mających za zadanie rozbudzić u uczniów zainteresowanie chemią. Nasi uczniowie już kolejny rok biorą udział w warsztatach chemicznych organizowanych przez  wykładowców tarnowskiej uczelni.

Jesteśmy przekonani, że czwarta edycja Turnieju będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem jak jej wcześniejsze edycje. Zapraszamy i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia podczas chemicznych zmagań.

Czytany 268 razy