Zbiórka na rzecz Domu dziecka "Hanka" w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii Wyróżniony

(1 głos)

W tym roku kolejny raz młodzież naszej szkoły w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii realizowała projekt społeczny, którego celem było wsparcie dzieci z Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku uczennice Alicja Polniaszek oraz Amelia Dobosz nawiązały kontakt z placówkami edukacyjnymi na terenie całej gminy. W akcję zbiórki oprócz naszej placówki zaangażowała się również szkoły podstawowe:

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sędziszowie Małopolskim

• Zespół Szkół w Sędziszowie Małopolskim Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego i Publiczne Przedszkole nr 4

• Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Sędziszowie Małopolskim

• Szkoła Podstawowa im. ks. Władysława Świdra w Czarnej Sędziszowskiej

• Szkoła Podstawowa w Krzywej.

Wszystkie zebrane „dary” zostały przekazane w obecności Pana dyrektora Jana Flisaka, który od samego początku realizowanych projektów aktywnie wspierał młodzież pracownikom Domu Dziecka.