"Nasz piękny świat - cuda Europy" - spotkanie projektowe w Kamionce Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 17 czerwca 2026 r. w Kamionce, w ośrodku szkoleniowym Folwark Cyziówka została przeprowadzona konferencja podsumowująca i upowszechniająca rezultaty projektu Erasmus+ "Nasz piękny świat - cuda Europy" - realizowanego w latach 2024-2026 - prezentacja działań i rezultatów, strategia dalszej pracy.  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I, II i III wraz z nauczycielami. Była to okazja do wspomnień z wizyt we Włoszech, w Grecji, Hiszpanii i Portugalii, oraz programu goszczenia uczestników projektu w Polsce. Prezentację projektową przygotowały uczennice kl. IIIB Zuzanna Fitoł, Maja Fryz i Zuzanna Gawrońska.

Projekt „Nasz piękny świat – cuda Europy” potrwa do października 2026 roku, dlatego do końca jego realizacji będziemy nadal rozwijać i uzupełniać przygotowywane materiały upowszechniające, w tym stronę internetową projektu, broszury, ulotki i plakaty. Mamy również nadzieję, że efekty projektu pozostaną trwałe, a uczniowie także po jego zakończeniu będą z większym zainteresowaniem odkrywać kulturę, muzykę, architekturę oraz piękno i różnorodność Europy.

 

Czytany 39 razy